výroba ocelových konstrukcí
TECHNOLOGIE
Nasze technologie

Tak budujemy nasze realizacje

Czytaj więcej
ZAPYTANIE OFERTOWE
wyślij swoje zapytanie

Wypełnij formularz i wyślij swoje zapytanie ofertowe

Czytaj więcej
UPRAWNIENIA
zobacz nasze uprawnienia

Obejrzyj nasze dokumenty z uprawnieniami

Czytaj więcej
łść
TECHNOLOGIE
W procesie realizacji naszych obiektów wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Projektowanie:
Konstruktorzy pracujący dla nas wykorzystują nowoczesne rozwiązania projektowe 3D pozwalające nam na sprawne przygotowanie produkcji i wykonanie jej przy użyciu nowoczesnych maszyn CNC sterowanych poprzez programy przygotowywane już na etapie projektowania.

Podpis pierwszego obrazka
Produkcja:
W naszych procesach technologicznych dążymy do maksymalnej automatyzacji produkcji, co pozwala podnieś jakość produktu oraz zwiększyć wydajność wytwórni co z kolei przekłada się na krótszy termin realizacji i atrakcyjną cenę. Obecnie wykorzystujemy między innymi automatyczną linie do cięcia, wiercenie i znakowania (3D) profili stalowych i blachownic wraz z automatem podającym i odbierającym firmy DANOBAT (gabaryty obrabianych profili 1000 x 500 x 150000 mm), wypalarkę plazmową CNC firmy ZAKMET, automat CNC do docinania pasów oraz otworowania blach węzłowych GEKA, automatyczny portal do spawania blachownic metodami MAG i SAW (gabaryty blachownicy wysokość 1600, długość 15000 mm).

Podpis trzeciego obrazka
Kontrola jakości:
Firma zatrudnia własny personel badań nieniszczących posiadający stosowne uprawnienia. Dodatkowo dla zapewnienia najwyższej jakości prowadzimy dodatkowe badania korzystając z usług wyspecjalizowanych laboratoriów.

Załadunek transport i montaż:
Do transportu wewnętrznego wykorzystywane są systemy przenośników i podajników do maszyn jak również suwnice. Obecnie posiadamy 5 suwnic:
  • kabinowa 12,5 tony
  • kabinowa 5,0 ton
  • sterowane radiowo 6,3 tony - 3 szt.
Wytwórnia może wykonać gabaryt o wadze do 18 ton i długości do 24 metrów. Konstrukcje ponadgabarytowe transportowane są na miejsce budowy transportem specjalistycznym. Do montażu wykorzystywane są żurawie samochodowe, podnośniki teleskopowe, nożycowe i przegubowe dobrane zgodnie z opracowaną technologią montażu dla danego projektu.